054-4827270

סל הקניות ריק

בריאות האישה

האישה קיבלה מהטבע משימה מורכבת למדי ואחראית - לידת ילד. בגוף האישה מתקיים תהליך ההתעברות והוא אחראי לשאת את החיים החדשים שנוצרו. כדי למלא משימה זו, כל המערכות והאברים של אישה במהלך חייה עוברים שינויים הורמונליים ופיזיולוגיים.

קרא עוד...

בריאות ילדים וטיפול בהיפר-אקטיביות ללא ריטלין

מחלות תכופות, חוסר תשומת לב והתמדה, פריחות אלרגיות ותופעות סימפטומטיות רבות אחרות הן לעתים קרובות תוצאה לא של זיהומים ובעיות בהתפתחות הגוף, אלא בתת-תזונה ומחסור במיקרו-נוטריאנט.

קרא עוד...

טיפול בסטרס ומתח

מתח בחיינו: הלחץ עצמו אינו הפרעה פסיכו-אמוציונלית. זהו מנגנון מיוחד, הטבוע בנו מטבעו, לגיוס מהיר של כל משאבי הגוף על מנת לפתור את הבעיה ולבטל את הסכנה. מה שהרסני לאדם  הוא אינו המצב המלחיץ עצמו - אלא תדירות גבוהה וחוסר הסתגלות.

קרא עוד...

מערכת החיסון

מחלות תכופות, הפרעות במצב הפסיכו-אמוציונלי ואפילו דיכאון, עיכובים בהתפתחות הילד ופיתוח גידולים סרטניים, עשויים להיות תוצאה של תקלה במערכת החיסונית והשפעת גורמים שליליים על המחלה. לחסינות האדם יש כלי רב עוצמה להשפיע על כל הניסיונות לשנות את השלמות הגנטית של האורגניזם, כולל התפתחות פתולוגית של איברים ורקמות.

קרא עוד...

חיים לפי סוג דם:

בעקבות מחלה או חוסר איזון מוחלט של אחת ממערכות הגוף, אפשר לשים לב לתסמינים רגעיים ולתהליכים שקדמו להם. עם זאת, המהות של הבעיה יכולה להיות קשורה בבחירה של דיאטה וסגנון חיים, המתאים לאדם מסוים ולקוד הגנטי שלו.

קרא עוד...